Henan Guorui Metalurgical Refractories Co., Ltd

Dom

Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Chiny Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Certyfikaty
Henan Guorui jest wyraźnym ekspertem w branży żelazostopów i rynku drutu rdzeniowego na całym świecie. Ich doświadczenie i wiedza były nieocenione.

—— Igor

GR pracuje w branży żelazostopów od ponad 10 lat, ma bogate doświadczenie w żelazostopach i bogatą wiedzę techniczną w zakresie produkcji stali. opracował szereg produktów, aby pomóc hucie zredukować koszty produkcji, współpracował z wieloma hutami w celu ulepszenia techniki produkcji. Cieszę się, że jestem z nimi związany.

—— Jason

 • Linia produkcyjna

   

  Proces produkcji żelaza w wielkim piecu

   

  Produkcja wielkopiecowa jest ciągła.Generacja wielkich pieców (od uruchomienia pieca do remontu generacji) może być produkowana w sposób ciągły przez kilka do dziesięciu lat.W czasie produkcji, od góry pieca (zwykle górna część pieca składa się z materiału i leja, nowoczesny wielki piec to wieniec dzwonowy, a górny bez dzwonowy) jest stale ładowany rudą żelaza, koks i topnik, który jest wydmuchiwany z otworu wentylacyjnego dolnej części wielkiego pieca.Do gorącego powietrza (1000 ~ 1300 ° C), rozpylonego paliwem, takim jak olej, węgiel lub gaz ziemny.Ruda żelaza załadowana do wielkiego pieca jest głównie związkiem żelaza i tlenu.W wysokich temperaturach tlenek węgla wytwarzany przez spalanie węgla i węgla w koksie i przy wdmuchiwaniu usuwa tlen z rudy żelaza w celu uzyskania żelaza.Ten proces nazywa się redukcją.Ruda żelaza jest rafinowana w wyniku reakcji redukcji, a stopione żelazo jest uwalniane z kranu.Płoninę, koks i popiół w rudach żelaza łączy się z topnikiem, takim jak wapień, dodawanym do pieca, tworząc żużel, który jest odprowadzany z otworu spustowego i wylotu żużla.Gaz wyprowadzany jest z górnej części pieca i po odpyleniu wykorzystywany jako gaz przemysłowy.Nowoczesne wielkie piece mogą również wykorzystywać wysokie ciśnienie w stropie pieca do wytwarzania energii elektrycznej z eksportowanego gazu.

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

   

  Charakterystyka produkcji żelaza wielkopiecowego:na dużą skalę, czy to w innych krajach świata, czy w Chinach, wielkość wielkiego pieca rośnie.Na przykład wielki piec Baosteel w Chinach ma 4063 m3, produkując ponad tonę żelaza dziennie, ponad 4000 ton żużla i ponad 4000 ton dziennego zużycia.

   

   

  Sprzęt do produkcji żelazostopów

   

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

  Piec o średniej częstotliwości:

   

  Piec o średniej częstotliwości składa się głównie z rutenu wykonanego z materiału ogniotrwałego w źródle zasilania, cewki indukcyjnej i cewki indukcyjnej.Tygiel zawiera metalowy ładunek, który jest równoważny z uzwojeniem wtórnym transformatora.Kiedy cewka indukcyjna jest podłączona do źródła prądu przemiennego, w cewce indukcyjnej generowane jest zmienne pole magnetyczne, a strumień magnetyczny przecina ładunek metalu w tyglu, aw piecu generowana jest indukowana siła elektromotoryczna.Ponieważ sam ładunek tworzy zamkniętą pętlę, uzwojenie wtórne charakteryzuje się tylko jednym zwojem i jest zamknięte.Dlatego w ładunku generowany jest jednocześnie prąd indukowany, a gdy prąd indukowany przepływa przez ładunek, ładunek jest podgrzewany, aby spowodować jego stopienie.
  Piec elektryczny o częstotliwości pośredniej wykorzystuje źródło prądu o częstotliwości pośredniej do wytworzenia pola magnetycznego o częstotliwości pośredniej, tak że indukowany prąd wirowy wewnątrz materiału ferromagnetycznego wytwarza ciepło i osiąga cel ogrzewania materiału.Piec elektryczny średniej częstotliwości przyjmuje zasilanie o częstotliwości pośredniej 200-2500 Hz do ogrzewania indukcyjnego, wytapiania i konserwacji ciepła.Piec elektryczny średniej częstotliwości jest używany głównie do topienia stali węglowej, stali stopowej, stali specjalnej, a także może być używany do topienia i ogrzewania metali nieżelaznych, takich jak miedź i aluminium.Sprzęt jest niewielkich rozmiarów i wagi.Lekka, wysoka wydajność, niskie zużycie energii, szybkie topienie i nagrzewanie, łatwa regulacja temperatury pieca i wysoka wydajność produkcji.

   

  Cechy pieca do topienia średniej częstotliwości:


  1. Szybka prędkość wytapiania, dobry efekt oszczędzania energii, mniejsze straty podczas spalania i niskie zużycie energii.
  2. Funkcja samomieszania, temperatura topnienia i jednorodny skład metalu.
  3. Ogrzewanie elektryczne jest dobre.
  4. Wydajność początkowa jest dobra, a pusty i pełny piec mogą osiągnąć 100% rozruchu.

   

 • OEM / ODM

  Wyświetlanie wyposażenia produkcyjnego

  Henan Guorui Metallurgical Refractory Co., Ltd. została założona w 2006 roku, specjalizując się w produkcji artykułów używanych do produkcji stali i odlewów. Po ponad dziesięciu latach ciężkiej pracy i rozwoju firma stała się wzorcowym przedsiębiorstwem w chińskim przemyśle żelazostopów.

  Nasza firma produkuje rocznie ponad 20 000 ton materiałów pomocniczych do produkcji stali i odlewów, w tym Nodulizer (FeSiMg), inokulant (seria krzemu, seria niobu, seria wapnia i seria cyrkonu itp.), Żelazostop (żelazokrzem, krzem wapniowy, krzem german ), glinokrzemowy, krzemowo-wapniowy germanowy, krzemowo-wapniowy germanowo-aluminiowy, wapniowo-krzemowo-manganowy, wysokowęglowy, węglik krzemu i dodatki węglowe), odtleniacze (seria aluminiowa i seria wapniowa), wypraski stopowe (wypraski FeSi, kulki krzemowe, SiC) , ect), żużel stopowy (żużel FeSi, żużel krzemowy, żużel bogaty w mangan) i drut rdzeniowy (FeSiMg, CaSi, CaFe, czysty wapń itp.).

  Obecnie 40% produktów sprzedawanych jest do dużych krajowych hut i odlewni. Pozostałe 60% jest eksportowane do obcych krajów, głównie do Korei Południowej, Japonii, Rosji, Ukrainy, Turcji, Niemiec, Indii, Australii i innych około 30 krajów, w tym POSCO, Hyundai Steel Group i JFE.

  Będziemy nadal zwracać uwagę na potrzeby naszych klientów i dostarczać im lepsze produkty żelazostopów i bardziej zadowalające usługi.

 • R & D
  Badania i rozwój (R&D)

  Co to są badania i rozwój?
  Przypisując się do   Investopedia „Badania i rozwój (R&D)”, Badania i rozwój - R&D - to proces, w ramach którego firma pracuje nad uzyskaniem nowej wiedzy, którą mógłby wykorzystać do stworzenia nowej technologii, produktów, usług lub systemów, które będzie wykorzystywała lub sprzedawała . Najczęściej celem jest zwiększenie zysków firmy.

  Co robimy tutaj w Grferroalloy?

  Badania i rozwój często odbywają się w wewnętrznym dziale w firmie, ale mogą być również zlecane specjalistom. Głównym obowiązkiem grupy badawczo-rozwojowej GrFerroalloy Metallurgical Co ,. rozwija i odkrywa nową wiedzę na temat rozwoju nowych produktów w dziedzinie żelazostopów, modyfikuje proces produkcyjny w celu obniżenia ceny i optymalizuje wydajność oraz zapewnia cenne i nowe usługi. Analiza cech, klasyfikacji i zastosowania przemysłu żelazostopów w sprawie porównania statusu rozwoju Chin i rynku światowego oraz porównania trendów rozwoju. Jednocześnie przeanalizuj obecne i przyszłe trendy podaży i popytu w Chinach i na rynku globalnym.

Szczegóły kontaktu
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +86 13837103420

Faks: 86-371-69102011

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas